smarta

Адміністрування серверного обладнання, почтового серверу, серверу 1С, мережевого обладнання Mikrotik, Адміністрування телефонії FreePbx, Openvox

Заснована у 2012 році, компанія SMARTA стала одним з провідних постачальників високоякісного паливороздавального обладнання в Україні. Ми горді представники та імпортери обладнання світових брендів, таких як BIGGA (Україна) Adam Pumps (Італія), Gespasa (Іспанія), Fill-Rite (США) та CIM-TEK (США). Також в нашому асортименті ви знайдете системи роздачі масла та іншу продукцію виробництва компанії GROZ (Індія). Відповідність міжнародним стандартам і постійне прагнення до вдосконалення – ось що нас вирізняє.

Спеціалісти SMARTA прагнуть виконати не лише замовлення, але й подбати про ваші потреби, допомагаючи зробити найкращий вибір. Наша команда досвідчених консультантів готова допомогти вам визначити, яке обладнання найкраще підходить для ваших вимог, будь-то сільськогосподарський сектор, логістика або промисловість. Ми надаємо персоналізований підхід до кожного клієнта, гарантуючи, що ваше обладнання буде відповідати вашим специфічним потребам.

У своїй роботі ми керуємося принципами якості, відкритості, підтримки та комфорту. Ці цінності відображаються в нашому слогані “People to People”. Ми впевнені, що важливим елементом успіху є тісна співпраця з нашими партнерами. Ми дбаємо про комфорт наших клієнтів підтримуючи високий рівень обслуговування на кожному етапі співпраці.

ClientKyiv
Початок роботиJun 2023
Завершенняnow
Websitesmarta.ua