Концепція аутсорсингу прийшла до нас із Заходу, де компанії, що спеціалізуються на цьому, були більш поширеними. Проте в Україні ця послуга стає дедалі популярнішою, особливо в сфері ІТ. Перш ніж розглядати її переваги для бізнесу, давайте розберемось, що це взагалі таке.

 

Аутсорсинг – це передача частини функцій, бізнес-процесів чи завдань стороннім виконавцям компанії. Якщо йдеться про ІТ аутсорсинг, то завдання та функції пов’язані з інформаційними технологіями.

 

Переваги ІТ аутсорсингу для компаній:

 

    1. Зменшення витрат. Аутсорсинг фірмам зазвичай обходиться дешевше, оскільки він дозволяє економити на персоналі, обладнанні та інших витратах на виконання бізнес-процесів.
    2. Експертиза. Аутсорсингові компанії зазвичай мають спеціалізований обладнання і технічну експертизу, що дозволяє їм краще розуміти та вирішувати завдання.
    3. Безперебійна робота. За допомогою аутсорсингу можливо забезпечити незалежність від часових зон та гарантувати безперервну роботу завдяки команді фахівців.
    4. Надійність та стабільність. Аутсорсингова компанія несе відповідальність за надання якісних послуг відповідно до умов договору на обслуговування.
    5. Гнучкість в управлінні ресурсами. Аутсорсинг дозволяє компаніям гнучко реагувати на зміни на ринку та змінювати обсяги виробництва без зв’язку зі скороченням кадрового складу.

 

У сучасному світі керівникам часто не вистачає часу для виконання різних процесів, і аутсорсинг стає оптимальним рішенням. Він допомагає не тільки оптимізувати бізнес-процеси, але й відкриває нові можливості для підприємства. Довіртеся досвідченим фахівцям, і вони знайдуть для вас оптимальні рішення.

fotolia 99680262 subscription monthly m 768x4471 1